Vyhledávání

Svatební šaty

Náš salon se již řadu let zabývá vlastní výrobou, prodejem a půjčováním kvalitních svatebních šatů módních doplňků a svatebních dekorací. Díky nasbíraným zkušenostem za dlouhá léta praxe, můžeme garantovat maximální kvalitu produktů a profesionální jednání i při dodržení velmi nízkých cen.

Hlavní nabídka roku 2013

SV 120 - romantické svatební šaty s krajkovým živůtkem a bohatou tylovou sukní. 
Krajka na živůtku je svedena do stojáčku kolem krku. Šaty mohou být s vůlečkou. Barva bílá nebo smetanová. Šaty Vám ušijeme na míru do jednoho měsíce za 9950,- Kč. Cena zahrnuje zkoušku rozešitých šatů.

Romantické svatební šaty

Přehled dalších modelů svatebních šatů roku 2013

SV 101 - romantické dlouhé tylové šaty, které rázem přeměníte ve svůdnou krátkou linii. Po odepnutí spodní sukně jste rázem v jiných šatech, tylová sukně je vzadu prodloužená.

SV 103 - nevšední svatební šatky laděné do stříbrna. živůtek dozdoben stříbrnou aplikací , tylová sukně z volánků, obnitkovaná také stříbrně.

SV 104 - něžné tylové šaty s drapeným živůtkem a bohatou sukní. Živůtek i sukně jsou jemně zdobené krajkovými aplikacemi.

SV 105 - romantické tylové svatební šaty, bohatě zdobený živůtek krajkovými aplikacemi.Tylová sukně přechází v malou vlečku. Cena půjčovného nových šatů je 6500,- Kč.

SV 106 - romantické tylové svatební šaty zdobené v pase širokou vyšívanou portou. Půjčovné nových šatů-6000,- Kč. V ateliéru Mikulov.

SV 107 - bohatě skládané svatební šaty z luxusního saténu, zdobené štrasovou portou. Sukně do malé vlečky, která se lehce sepne.

SV 108

SV 109 – romantické šaty s tylovou sukní. Saténový živůtek doladěn tylovou mašlí v pase. Půjčovné 5000,- dostupné ve Znojmě.

SV 110

SV 111

SV 112 - jemné muschelínové svatební šaty zdobené štasovými portičkami. Dle nevěsty ramínka se stojáčkem na odepínání. Sukně zvolna přechází ve vlečku /délka dle přání/. Šatky skvěle sedí i bez ramínka.

SV 113 - elegantní svatební šaty rybičkového stylu. Základ šatů je ze saténu, na kterém je našit tyl s jemným vzorem. Šaty jsou doplněny rozvernými mašlemi v kombinaci bílého a černého tylu, do kterého je zasazeno peří. Bez mašle jsou šaty také elegantní. V krajce zapínání na knoflíčky, dále na zip.  Živůtek se v krajce zapíná na knoflíčky, dále na zip.

SV 114 - jemné taftové svatební šaty, zdobené vyšívanou portou a aplikacemi. Sukně je kombinovaná s kaskádovým bohatým tylem. Sukně přechází v malou vlečku.

SV 115 - elegantní muschelínové šaty se štrasovými ramínky. živůtek je bohatě drapený, v boční partii také štrasová porta. Dostupné v atelieru Mikulov.

SV 116 - odvážné netradiční šaty, vhodné pro netradiční nevěstu. Šaty jsou ze smetanového tylu v kombinaci s tmavě modrou. Mohou být i v jiných barvách. Vzadu na šněrování.

SV_118 - krátké romantické tylové šaty zdobené jemnou aplikací ve sníženém pase a na rameni, drapení na živůtku přechází na jedno rameno.

SV 119 - jemné svatební šaty z vyšívaného tylu, zdobené saténovou stuhou v pase a ve zkrácené délce sukně.- vhodné také na převlečení z dlouhých těžkých šatů. Barva bílá a smetanová. V jiné barvě tyl bez vzorku.  Vzadu na zip - možné i na knoflíčky v horní partii.

SV 125 - jemné muschelínové šaty se štrasovými aplikacemi. živůtek je bohatě drapený, rozevlátá sukně je v přední partii nabraná. Živůtek je vzadu také bohatě drapený, sukně má malou vlečku. /šněrování/. Vhodným doplňkem je dvouvrstvý dlouhý závoj/dlouhá vrstva odepínací/

SV 126 - netradiční svatební šaty z tylového polopuntíku s lodičkovým výstřihem,zdobené mašlí a stuhou ukončenou délku sukně. Vzadu zip, v průsvitné části živůtku slzička. Barva bílá a smetanová. Cena 7500,- Kč. Dostupnost v atelieru Mikulov.